Strona główna
Dzisiaj jest 20-6-2018

AC-ZYMES

 

 

AC - Zymes to 2 mld żywych kultur bakterii Lactobacillus acidophilus w jednej kapsułce produkowanych w najnowocześniejszej technologii liofilizacji. AC-Zymes to bezwzględnie konieczny element każdej domowej apteczki. Dlaczego jast az tak ważny?


Stosowany w formie proszku wysypanego z kapsułki zmieszanego z letnia wodą, nadaje się dla niemowląt w tym wcześniaków, noworodków, a szczególnie dzieci urodzonych cięciem cesarskim. W formie do połykania w kapsułkach, nadaje się dla przedszkolaków, dla dzieci, dla młodzieży i dorosłych. Jednym słowem zanim zastosujesz multiwitaminy i inne zioła, wzbogacaj jelito wniezbędną do wchłaniania skłaników pokarmowych z pożywienia mikroflorą w postaci prepatratu - AC-Zymes, która nadaje się do wykorzystania przez wszystkich domowników bez względu na wiek.

AC-Zymes zaleca się stosować na 2-3 tygodnie przed każdą planowaną kuracją leczniczą, chemioterapią, zabiegiem chirurgicznym oraz koniecznie podczas antybiotykoterapii w dawce leczniczej 1 kapsułka na 10 kg masy ciała ( np. na 60 kg stosować 3 x dziennie po 2 kapsułki).

Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery